Regulamin Dietety.com

 1. Biuro Dietety.Com pracuje od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w piątki od 8:00 do 15:00 i w tych godzinach przyjmowane są zamówienia.
 2. Zamówienia przyjmowane są:
 3. Realizację zamówień złożonych do godziny 9 rano, możemy rozpocząć od dnia następnego, natomiast zlecenia przyjęte po tej godzinie będą realizowane od „pojutrza”. Zamówienia złożone w weekend są traktowane jak poniedziałkowe.
 4. Po wysłaniu formularza przesyłamy potwierdzenie zamówienia, które jest równoznaczne z zawarciem umowy realizacji zamówienia. Zawiera ono wszystkie szczegóły (rodzaj diety, szczegóły dostaw, wycena oraz numer konta do przelewu). W razie potrzeby, prosimy o uzupełnienie brakujących informacji.

  Uwaga!
  Zwróć uwagę, iż posiłki Dietety.com przygotowywane są w oparciu o szeroką gamę produktów spożywczych, w tym zbożowych, zawierających gluten, oraz składniki potencjalnie alergenne takie jak: orzechy (włoskie, laskowe, ziemne), skorupiaki i mięczaki, ryby, jaja, mleko krowie, soję, nasiona sezamu, seler czy gorczycę. Dlatego osoby cierpiące na alergie, nietolerancje pokarmowe lub mające inne przeciwwskazania żywieniowe (np. dietozależne, choroby metaboliczne) powinny przed złożeniem zamówienia skontaktować się z Dietety.com za pośrednictwem adresu mailowego info@dietety.com
 5. Na życzenie Klienta, możliwa jest bezpłatna telefoniczna lub mailowa konsultacja dietetyczna.
 6. Wyceny diet są przygotowywane w oparciu o cennik i promocje zamieszczone na stronie internetowej www.dietety.com.
 7. Płatność odbywa się przelewem na konto w banku Pekao 17 1240 6292 1111 0010 4926 4910. Możliwa jest również płatność gotówką kurierowi przy pierwszej dostawie, który będzie wystawiał dowód wpłaty.
 8. Dostawy diet realizowane są na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Zestawy diet dostarczane są codziennie pod wskazany adres, w godzinnym przedziale czasu wyznaczonym przez Klienta w godzinach od 3:00 do 10:00 rano. Przy zamówieniach weekendowych paczki dostarczane są w sobotę rano w dwudniowym pakiecie. Dostawy w obrębie Warszawy są bezpłatne, natomiast do okolicznych miejscowości są dodatkowo płatne. Szczegółów dotyczących dostaw udzielają nasi konsultanci.
 9. Istnieje możliwość zawieszenia dostaw diety, zmiany godziny i adresu dostawy lub zmiany rodzaju diety w opłaconym okresie. Należy o tym poinformować najpóźniej do godz. 9.00 dnia roboczego poprzedzającego dzień, w którym ma nastąpić zawieszenie lub zmiana. Opłacone dni są przesuwane automatycznie na koniec zamówienia lub na inny, wskazany przez klienta termin.
 10. Dietety.com w przypadku braku płatności w terminie ma prawo zaprzestać dostaw zestawów dietetycznych w dowolnym momencie zamówienia.
 11. Do czasu spożycia, wszystkie posiłki powinny być przechowywane w lodówce.


Aby obniżyć koszty diety zachęcamy do złożenia zamówienia na 31 dni lub skorzystania z jednej z poniższych zniżek:

 • Chudnij w paczce – osoba która do nas zadzwoni, powoła się na Ciebie i zamówi zestaw na:
      – 7 do 15 dni – koszt Twojego następnego zamówienia o 5%
      – 16 do 30 dni – obniża koszt Twojego następnego zamówienia o 10%
 • Po piątce – każdy klient, który zamówi 2 zestawy cateringu pod ten sam adres, dostanie 5% rabat na każdy zestaw

* Ponadto jeśli lubisz polować na okazje, wyprzedaże, kody promocyjne i rabaty śledź nasz Facebookowy fanpage, aby nie przegapić żadnej wyjątkowej oferty!